° Best Friends Forever °
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

° Best Friends Forever °

Za sve dane sreće...za sve dane tuge...za sve ono kroz šta smo prošli..i kroz šta ćemo proći...Jači smo od svega što nas pokušava uništiti..baš zato smo posebni..jer smo prijatelji...
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke

Go down 
5 posters
Autor/icaPoruka
Forbidden Paradise
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Forbidden Paradise


Male Broj postova : 643
Lokacija : NS
Registration date : 15.12.2007

Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitimeuto lip 10, 2008 5:27 pm

Daklem?

Zadnji film je bio Vegas za dvoje, i od srca ga preporucujem! Komedija, Ashton Kutcher, Cameron Diaz...sta drugo reci, nego trk u bioskope ili videoteke!
Sad idu letnji blockbusteri, pa me baš zanima koji će biti promašaji a koji će biti dobri. Sad ću gledati film pretnja, psiho triler, navodno jedan od najstrašnijih i najmisteroznijih filmova u par zadnjih godina. Nemogu da dočekam. adfafd
Mislim da je i Sex and City dobar, ali nije za mene definitvno, pa ga neću gledati...možda jednom.
Što se tiče Indiane Jonesa, čuo sam komentare da i nije nešto, a to je ono što sam i očekivao. Uvek ti dobro najavljivani filmovi ispadnu loši. Čuo sam da je Ironman proglašen za naj film leta, ali meni to nije zanimljivo, pa tako da...

A znate šta je u Decembru? Twilight kk kk
[Vrh] Go down
https://bestfirends4ewer.1talk.net
Michelle Niguerra
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Michelle Niguerra


Female Broj postova : 39
Age : 28
Registration date : 06.06.2008

Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitimeuto lip 10, 2008 9:01 pm

Ovako, ja sam zadnje gledala 'Zauvjek djeverusa, nikada mlada'. Glumi ona Izzie iz
Uvoda u Anatomiju, i neznam ko jos.
Sex and City, tu sam seriju pratila :haha:
Meni je to extra. Najopaljenije mi je kada dodu pa za doruckon pricaju sta in je sinoc bilo:haha:
Onda, Indiana Jones, to su mi extra filmovi, mislim da ce i ovaj film bit dobar. To sve zavisi od ukusa gledatelja.
Onda Ironman, to mi se ovako svida, ali cu tek vidit da li cu gledati. Nekako mi je 'kiselo'.
I Twinlight... Sta je to? uff
[Vrh] Go down
Chuck Norris

Chuck Norris


Female Broj postova : 464
Age : 27
Registration date : 10.01.2008

Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitimeuto lip 10, 2008 10:21 pm

Kaj je bioskop?
[Vrh] Go down
Forbidden Paradise
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Forbidden Paradise


Male Broj postova : 643
Lokacija : NS
Registration date : 15.12.2007

Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitimesri lip 11, 2008 12:18 am

Kino, ispricavam se!

Twilight-Sumrak
[Vrh] Go down
https://bestfirends4ewer.1talk.net
lizzie

lizzie


Female Broj postova : 716
Lokacija : in the middle of nowhere
Pripadam grupi : zeleni uvijek
Moj e-mail : nika.csss11@gmail.com ali pametnije vam je koristiti msn
Registration date : 07.01.2008

Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitimesri lip 11, 2008 12:35 am

Forbidden Paradise je napisao/la:
Kino, ispricavam se!

Twilight-Sumrak
Jel tebe pms počinje hvatati Laughing šalim se, inače ni ja nisam znala što je bioskop Razz lol!
Hmm zadnji film koji sam pogledala? nemam pojma...ne znam koji sam danas gledala a kamoli koji sam zadnji u kinu pogledala lol! wft
Sex and City dobro zvuči, pratila sma seriju pa ću ga možda i pogledati u kinu...
Nego Mile kak se zove taj psiho triler Suspect
Indiana Jones filmovi me nikada nisu previše oduševljavali...ima puno drugih napraljenih na istu temu a da su puno bolji.
[Vrh] Go down
-Poopsy-

-Poopsy-


Female Broj postova : 631
Age : 29
Lokacija : °°~Pandora's Box~°°
Pripadam grupi : kojoj ne pripadam. XD
Moj e-mail : je onaj kojeg iam.
Registration date : 27.01.2008

Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:14 am

Ja zadnje u kinu gledala Nim u svijetu mašte
Booooožeeeee -.-''
Neka klinka i njezin tata žive na napuštenom otoku i tam se brljaju
i onda se njezin tata izgubi
i njoj neka baba dolazi pomoć jer je pala sa litice i jer dolaze ljudi na otok koji je samo njezin
uvaaaaau
mah, nije nešto film.
A prije toga sam gledala Indianu Jonesa i kraljevstvo te lubanje. Aham =P
Ugl, film je ćkul.
Meni je fora pošto volim tak neke čičkarije.
A ima i aliena na kraju što mi je prefora =D Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke 63554
xD
Nego.
Još neš? =P
I da, Sumraaak kk adfafd
[Vrh] Go down
http://thegreatspam.justforum.net
Forbidden Paradise
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Forbidden Paradise


Male Broj postova : 643
Lokacija : NS
Registration date : 15.12.2007

Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitimesri lip 11, 2008 8:40 am

lizzie je napisao/la:
Forbidden Paradise je napisao/la:
Kino, ispricavam se!

Twilight-Sumrak
Jel tebe pms počinje hvatati Laughing šalim se, inače ni ja nisam znala što je bioskop Razz lol!
Hmm zadnji film koji sam pogledala? nemam pojma...ne znam koji sam danas gledala a kamoli koji sam zadnji u kinu pogledala lol! wft
Sex and City dobro zvuči, pratila sma seriju pa ću ga možda i pogledati u kinu...
Nego Mile kak se zove taj psiho triler Suspect
Indiana Jones filmovi me nikada nisu previše oduševljavali...ima puno drugih napraljenih na istu temu a da su puno bolji.

ne pms , nego pmd Razz

Zove se ,,Pretnja`` ali ako hoces na engleskom mislim da se zove ,,The Happening``. Idem vervatno na premijeru u petak 13. kk kk

@Poopsy-Sta, ima aliena u Indiani Jonesu??
[Vrh] Go down
https://bestfirends4ewer.1talk.net
lizzie

lizzie


Female Broj postova : 716
Lokacija : in the middle of nowhere
Pripadam grupi : zeleni uvijek
Moj e-mail : nika.csss11@gmail.com ali pametnije vam je koristiti msn
Registration date : 07.01.2008

Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:54 pm

Forbidden Paradise je napisao/la:
lizzie je napisao/la:
Forbidden Paradise je napisao/la:
Kino, ispricavam se!

Twilight-Sumrak
Jel tebe pms počinje hvatati Laughing šalim se, inače ni ja nisam znala što je bioskop Razz lol!
Hmm zadnji film koji sam pogledala? nemam pojma...ne znam koji sam danas gledala a kamoli koji sam zadnji u kinu pogledala lol! wft
Sex and City dobro zvuči, pratila sma seriju pa ću ga možda i pogledati u kinu...
Nego Mile kak se zove taj psiho triler Suspect
Indiana Jones filmovi me nikada nisu previše oduševljavali...ima puno drugih napraljenih na istu temu a da su puno bolji.

ne pms , nego pmd Razz

Zove se ,,Pretnja`` ali ako hoces na engleskom mislim da se zove ,,The Happening``. Idem vervatno na premijeru u petak 13. kk kk

@Poopsy-Sta, ima aliena u Indiani Jonesu??
Ja sam smislila taj pmd prije par godina :D očito nisam jedina Razz
A jadan :bicedob: bit će bolje fino
Ja sam rođena na peta 13. blje lood :angelmistake:
Kakvi alieni u I. Jonesu wft
[Vrh] Go down
Forbidden Paradise
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Forbidden Paradise


Male Broj postova : 643
Lokacija : NS
Registration date : 15.12.2007

Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:59 pm

lizzie je napisao/la:
Forbidden Paradise je napisao/la:
lizzie je napisao/la:
Forbidden Paradise je napisao/la:
Kino, ispricavam se!

Twilight-Sumrak
Jel tebe pms počinje hvatati Laughing šalim se, inače ni ja nisam znala što je bioskop Razz lol!
Hmm zadnji film koji sam pogledala? nemam pojma...ne znam koji sam danas gledala a kamoli koji sam zadnji u kinu pogledala lol! wft
Sex and City dobro zvuči, pratila sma seriju pa ću ga možda i pogledati u kinu...
Nego Mile kak se zove taj psiho triler Suspect
Indiana Jones filmovi me nikada nisu previše oduševljavali...ima puno drugih napraljenih na istu temu a da su puno bolji.

ne pms , nego pmd Razz

Zove se ,,Pretnja`` ali ako hoces na engleskom mislim da se zove ,,The Happening``. Idem vervatno na premijeru u petak 13. kk kk

@Poopsy-Sta, ima aliena u Indiani Jonesu??
Ja sam smislila taj pmd prije par godina :D očito nisam jedina Razz
A jadan :bicedob: bit će bolje fino
Ja sam rođena na peta 13. blje lood :angelmistake:
Kakvi alieni u I. Jonesu wft

Ja znam da cu ja sigurno gledati Sumrak, ostalo me ne zanima.
adfafd kk kk kk kk kk kk
[Vrh] Go down
https://bestfirends4ewer.1talk.net
-Poopsy-

-Poopsy-


Female Broj postova : 631
Age : 29
Lokacija : °°~Pandora's Box~°°
Pripadam grupi : kojoj ne pripadam. XD
Moj e-mail : je onaj kojeg iam.
Registration date : 27.01.2008

Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitimečet lip 12, 2008 12:20 am

iiiii alien u Jonesu.
Kraljevstvo te lubanje....
No, ta lubanja je lubanja superiornog bića tj aliena.
Izgubio je lubanju i tko mu je vrati dobit će dar, kakav god želi.
i kroz cijeli film oni to otkrivaju di je šta je, di ide i to
al tek na kraju se otkrije da je to baš alien
onak se ubliži faca aliena sa okama onim i sve fensy
Cool
[Vrh] Go down
http://thegreatspam.justforum.net
Sponsored content





Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Empty
PostajNaslov: Re: Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke   Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Zadnji film koji ste pogledali u bioskopu-preporuke
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
° Best Friends Forever ° :: Ludilo :: Film i TV-
Forum(o)Bir: