° Best Friends Forever °
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

° Best Friends Forever °

Za sve dane sreće...za sve dane tuge...za sve ono kroz šta smo prošli..i kroz šta ćemo proći...Jači smo od svega što nas pokušava uništiti..baš zato smo posebni..jer smo prijatelji...
 
Početna stranicaPortailPretraľnikLatest imagesRegistracijaLogin

 

 Komentari na pravopis

Go down 
+2
Chuck Norris
Forbidden Paradise
6 posters
Autor/icaPoruka
Forbidden Paradise
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Forbidden Paradise


Male Broj postova : 643
Lokacija : NS
Registration date : 15.12.2007

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimeuto lip 10, 2008 5:14 pm

Evo ovde možete komentarisati temu koju je Lizzie napravila u Pravilima. Reč je o pravopisu tj. o nacinu pisanja na forumu. Znam da je smešteno u podforum Pravila, ali to nije pravilo, već više savet i molba! Mislim da Lizz jedva čeka da čuje vaše komentare, pa dakle...izvolite.
[Vrh] Go down
https://bestfirends4ewer.1talk.net
Chuck Norris

Chuck Norris


Female Broj postova : 464
Age : 27
Registration date : 10.01.2008

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimeuto lip 10, 2008 8:44 pm

Tko je vas pustio u sedmi i osmi razred??
Zar vas nije sram??Ja idem četvrti i znam više korisne gramatike! Razz


p.s.lizz rekla si negdje da voliš kritike pa evo Razz
[Vrh] Go down
Michelle Niguerra
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Michelle Niguerra


Female Broj postova : 39
Age : 28
Registration date : 06.06.2008

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimeuto lip 10, 2008 8:53 pm

pustila me nastavnica zora iz hrvackog.
nije me sram, ponosim se sobom koliko sam naucila.
ipak moj i tvoj mozak nije za usporedivat, ipak ti si razvijenija
od svoju nas skupa :haha:
[Vrh] Go down
Chuck Norris

Chuck Norris


Female Broj postova : 464
Age : 27
Registration date : 10.01.2008

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimeuto lip 10, 2008 10:20 pm

ma mislila sam na lizziku i majkija
[Vrh] Go down
lizzie

lizzie


Female Broj postova : 716
Lokacija : in the middle of nowhere
Pripadam grupi : zeleni uvijek
Moj e-mail : nika.csss11@gmail.com ali pametnije vam je koristiti msn
Registration date : 07.01.2008

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimesri lip 11, 2008 12:09 am

Šta fali mom pravopisu? lol! I inače u osmi razred su me pustili moja razrednica od 1.-4. razza i profa od 5.-7., i to s peticom Razz
Tako da se njima javi ako me nisu nešto naučili. I ako si kojim slučajem mislila na to da nisam napomenula dosta stvari o pravopisu, onda ću ti lijepo reći da znam sva ta pravila napamet (prokleta profa iz hrvatskog!) ali da ipak ne volim baš toliko cjepidlačiti Razz
Ili u slučaju da si mislila na to da sam nešto krivo napisala ili šta već, napomeni Razz
[Vrh] Go down
Forbidden Paradise
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Forbidden Paradise


Male Broj postova : 643
Lokacija : NS
Registration date : 15.12.2007

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimesri lip 11, 2008 12:17 am

Chuck Norris je napisao/la:
ma mislila sam na lizziku i majkija

Zasto ja? Ti i Lizzi ste to htele, pa izvolite, ako imas nesto za dodati napisi!
[Vrh] Go down
https://bestfirends4ewer.1talk.net
-Poopsy-

-Poopsy-


Female Broj postova : 631
Age : 29
Lokacija : °°~Pandora's Box~°°
Pripadam grupi : kojoj ne pripadam. XD
Moj e-mail : je onaj kojeg iam.
Registration date : 27.01.2008

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimesri lip 11, 2008 3:02 am

Meni paše.
Sad bum ja glumila Ivu Kanadera svojim pravopisom. :angelmistake:
[Vrh] Go down
http://thegreatspam.justforum.net
Chuck Norris

Chuck Norris


Female Broj postova : 464
Age : 27
Registration date : 10.01.2008

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimesri lip 11, 2008 12:53 pm

lizzie je napisao/la:
Šta fali mom pravopisu? lol! I inače u osmi razred su me pustili moja razrednica od 1.-4. razza i profa od 5.-7., i to s peticom Razz
Tako da se njima javi ako me nisu nešto naučili. I ako si kojim slučajem mislila na to da nisam napomenula dosta stvari o pravopisu, onda ću ti lijepo reći da znam sva ta pravila napamet (prokleta profa iz hrvatskog!) ali da ipak ne volim baš toliko cjepidlačiti Razz
Ili u slučaju da si mislila na to da sam nešto krivo napisala ili šta već, napomeni Razz
nista samo...trebala bi znat da nemaju svi ljudi na tipkovnici č,ć,ž,đ
trebala si ga malo prilagoditi Razz
[Vrh] Go down
Forbidden Paradise
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Forbidden Paradise


Male Broj postova : 643
Lokacija : NS
Registration date : 15.12.2007

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:38 pm

Ponavljam:Ti i Lizzi ste to htele, pa izvolite, ako imas nesto za dodati napisi u toj temi.
I mislim da je Lizzie pisala pravopisna pravila, a ne govorila: morate pisati sa č, ć, ž, đ...Velika je razlika izmedju molbe i pravila.
[Vrh] Go down
https://bestfirends4ewer.1talk.net
Kiara
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Kiara


Broj postova : 13
Registration date : 06.06.2008

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:46 pm

Ja ne vidim uopće svrhu tih pravila.
Kai da sada dolazim na forum za opuštanje i onda tu pazim jesam li točno napisala?
Najbolje je da pišemo kako pišemo, sve dok jedni druge razumijemo.
[Vrh] Go down
lizzie

lizzie


Female Broj postova : 716
Lokacija : in the middle of nowhere
Pripadam grupi : zeleni uvijek
Moj e-mail : nika.csss11@gmail.com ali pametnije vam je koristiti msn
Registration date : 07.01.2008

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:47 pm

Chuck Norris je napisao/la:
lizzie je napisao/la:
Šta fali mom pravopisu? lol! I inače u osmi razred su me pustili moja razrednica od 1.-4. razza i profa od 5.-7., i to s peticom Razz
Tako da se njima javi ako me nisu nešto naučili. I ako si kojim slučajem mislila na to da nisam napomenula dosta stvari o pravopisu, onda ću ti lijepo reći da znam sva ta pravila napamet (prokleta profa iz hrvatskog!) ali da ipak ne volim baš toliko cjepidlačiti Razz
Ili u slučaju da si mislila na to da sam nešto krivo napisala ili šta već, napomeni Razz
nista samo...trebala bi znat da nemaju svi ljudi na tipkovnici č,ć,ž,đ
trebala si ga malo prilagoditi Razz
Poslije sam napomenula da mi se prvotni post izbrisao i dodala što sam zaboravila napisati a to je da pišete slova s enkliptičkim znakovima AKo ih imate na tipkovnici.

Kiara je napisao/la:
Ja ne vidim uopće svrhu tih pravila.
Kai da sada dolazim na forum za opuštanje i onda tu pazim jesam li točno napisala?
Najbolje je da pišemo kako pišemo, sve dok jedni druge razumijemo.
Ne moraš paziti je li sve točno ali ono donekle...
I stvar je u tome što nerijetko dolazi do toga da netko nešto krivo shvati ili ne razumije...
I ono je bila zamolba, ali ako vam to toliko smeta OK, pišite kako želite.
[Vrh] Go down
Forbidden Paradise
Adminstratori/ce
Adminstratori/ce
Forbidden Paradise


Male Broj postova : 643
Lokacija : NS
Registration date : 15.12.2007

Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitimesri lip 11, 2008 2:58 pm

Kiara je napisao/la:
Ja ne vidim uopće svrhu tih pravila.
Kai da sada dolazim na forum za opuštanje i onda tu pazim jesam li točno napisala?
Najbolje je da pišemo kako pišemo, sve dok jedni druge razumijemo.

Emma, sreco, mozes pisati kako zelis. Ako si primetila i ja cesto koristim 'w' i ne koristim pravopisne znakove.
A ako jos jednom budem morao naglasiti da to nisu pravila, pocecu pisati krvavo crvenim slovima. Laughing
Opet, to nisu pravila, vec samo neki predlozi radi boljeg sporazumevanja. Niko, nikog nece banati zbog toga, niti ce ga osudjivati.
amen
[Vrh] Go down
https://bestfirends4ewer.1talk.net
Sponsored content





Komentari na pravopis Empty
PostajNaslov: Re: Komentari na pravopis   Komentari na pravopis Icon_minitime

[Vrh] Go down
 
Komentari na pravopis
[Vrh] 
Stranica 1 / 1.
 Similar topics
-
» Nowi forum-komentari
» Pravopis i pisanje na forumu

Permissions in this forum:Ne moľeą odgovarati na postove.
° Best Friends Forever ° :: Početak :: Sve vezano za forum-
Forum(o)Bir: